Halkların Köprüsü Derneği Kapılar Bölgesi Gıda Paketi ve Kıyafet Dağıtım Raporu 18/07/2017

Salı günü saat 15:00’da gönüllü ve üyelerimizle dernekte toplanıldı. Dernekte bulunan gıda paketi, sıfır(kullanılmamış) kadın ve çocuk kıyafeti, 2. el kıyafetler, çocuk ayakkabıları, çocuk bezleri, çocuk oyuncakları ve dernekte tasnif edilen kullanılabilir tüm eşyalar indirilmiştir.

Ücretli 2 profesyonel taşımacı ile ücreti ödenerek tutulan bir kamyonete yüklenip 4 gönüllümüzün eşliğinde saat:16:30 da Kapılar Derneği’ne ulaşmıştır. Kapılar Derneğindeki arkadaşlarımız aracılığıyla başta Kapılar Derneği olmak üzere toplam 3 noktada kıyafet ve gıda paketleri indirilmiştir.

Kapılar bölgesindeki arkadaşların organizasyonu sonucu bir kaç gün içerisinde tüm gıda paketleri, kıyafetler ve diğer eşyalar ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırılmıştır. Sonuç olarak; yaklaşık olarak 25 adet gıda paketi, 15 koli kadar sıfır(kullanılmamış) kadın ve çocuk kıyafeti, tasnif edilmiş onlarca adet 2. el kıyafet, yaklaşık 50 çift ayakkabı,100 adet çocuk bezi, çok sayıda çocuk oyuncağı, 1 adet bebek mama sehpası, 2 adet bebek arabası, 1 adet elektrikli ısıtıcı, 1 adet süpürge makinesi dernek üye ve gönüllülerimizin kan ter içinde kalmalarına rağmen büyük bir dayanışmayla kamyonete yüklenmiş ve aynı dayanışmayla Kapılar Bölgesine ulaştırılmıştır..

Comments are closed.